Modrá-Ellite Lords [Ellite] ; Pk-Grim ex Inferno [Smrtak]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Modrá-Ellite Lords [Ellite] ; Pk-Grim ex Inferno [Smrtak]

Jsme nová modrá/pk PvM PvP guilda, která nabírá členy. Pojďte a zapojte se i VY!


You are not connected. Please login or register

Přihlaška s pokorou

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Přihlaška s pokorou  Empty Přihlaška s pokorou Sun May 10, 2015 7:48 pm

Jirka


Anonymní

Ahoj pařani!
Jsem nějakej Jirka z Moravy 27 let teda přímo z Olomouce, koníčky mám posilovnu a běhání. Pracuji jako strojník vibrolisu ve firmě Presbeton Nova.

Na Endoru jsem hrál před sedmi roky a znova jsem přišel před rokem rokem s kámošema.
Byl jsem v guilde Hordě, companions a chvíli v husitech.

Preferuji převážně PvM ale PvP taky není k zahození a mám crafta Hugomana na 14lvl, heretika Vendulku 26 level,rangera Logana 20, paladina Mortiz 16, priesta Lola 15 level, druida Jurku 22 level, čorku Kolin 20 level, negra Deadsoula 13 level.

Můj main char bude heretik Vendulka.

Prošel jsem snad celý svět endoru, setkal jsem s vrahy ale i dobrými pocestnými. rád bych měl ale velkou rodinu abych se mohl o někeho opřít a nebojoval s bezprávím uplně sám.
Stalo se mi tohle:

Můj život začal při přelomu doby když město paladin city bylo ještě důstojným městem, kde se dalo žít klidným životem. od jisté doby když vrazi zabili moje rodiče tak jsem byl na všechno sám. Musel jsem se potloukat sám divočinou a naučit se uživit, lovil jsem veverky a sem tam nějakou krysu. Jednoho dne jsem potkal tajemného poutníka který sebou měl mocné sluhy, byli jako obři. Měl jsem strach ale nakonec ke mě přisedl k ohni a já mlčky seděl a neveděl co říct. Nabídl jsem mu tedy půlku veverky, poděkoval mi a pak zamumlal pár temných slov a jeho sluhové se rázem vypařili. Velice to na mě zapůsobilo a tak jsem se ho zeptal kde bych se mohl naučit taková kouzla. Tajemny muž mi řekl že je to temná cesta a nemám o co stát ale já se nebal a ptal se dal. Prozradil mi pár triku a naučil mě pár frází temných kouzel. Ráno mě doprovodil k bráně, říkal že tam mám vejít a přihlásit se do kláštera kde se naučím zbytek řemesla. Od té doby jsem jako ten temný muž, kterého jsem už nikdy nezpatřil. Tedy i já se potloukám krajinou a hledám temná místa kde bych se naučil více čar a kouzel.

Od vás čekam prostu prožitých hodin a velké mění z dungů a pvp.

Hlásím se k vám, protože mě už nikdo jiný nechce a u companions mě udělal GM špatné jméno ikdyž je to všechno lež. Chtěl bych mít s kým hrát ať nemusím ultimu smazat a zapomenou na ty krásné léta strávena na endoru.

UO mapu mám a TS3 také moje icq je 235 116 755

2Přihlaška s pokorou  Empty Re: Přihlaška s pokorou Sun May 10, 2015 10:34 pm

Qwer



Ja jsem pro, urcite jsme se potkali uz a Sideric je idiot ztoho si nic nedelej kape mu na majak uz

3Přihlaška s pokorou  Empty Re: Přihlaška s pokorou Mon May 11, 2015 6:39 pm

Skolnik Willy

Skolnik Willy

čau, mě by zajímalo kolik a za kolik běháš Smile

4Přihlaška s pokorou  Empty běh Tue May 12, 2015 11:06 am

Jirka


Anonymní

Tak běhám dokaď nelehnu na zem Smile což je asi tak tři kilometry a to mám tak za 20 minut. Jinak nejrychlejší běh mám do hospody a to je v čase asi 2 minuty Smile

5Přihlaška s pokorou  Empty nervozita Wed May 20, 2015 4:29 pm

Jirka


Anonymní

Tak co lidi?? už bych mačkal uo a jsem nervózní a každý den na to koukám.

6Přihlaška s pokorou  Empty Re: Přihlaška s pokorou Thu May 21, 2015 7:50 am

Rasty



Ahoj, upřímně naše guilda je v rozpadu, takže teď čekám jestli se někdo ujme vedení, popřípadě kdyby jsi chtěl ty tak mi napiš 620779673

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru